Porady

Moja Droga do Sukcesu

Studio stylizacji rzęs i brwi Lubań Ewelina Augustynowicz

Nazywam się Ewelina Augustynowicz a moja droga do stania się uznaną specjalistką w branży beauty nie była typowa. Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak moje serce zawsze biło mocniej dla świata beauty. Wiedząc, że pasja potrafi przekształcić marzenia w rzeczywistość, postanowiłam opuścić swoją strefę komfortu i założyłam salon specjalizujący się w stylizacji rzęs i brwi. 

Przez ostatnie 14 lat z sukcesem rozwijam swoje umiejętności i jako instruktor dzielę się moją wiedzą z innymi kobietami. Przez 8 lat pracuję jako szkoleniowiec, mając na swoim koncie współpracę z renomowaną firmamą, mialam zaszczyt prowadzić wykład i pokaz na uniwersytecie dla 60 osób, co było dla mnie nie tylko wyjątkowym doświadczeniem, ale także potwierdzeniem, że jestem na właściwej drodze.

Moja przygoda z międzynarodowym rynkiem rozpoczęła się od uczestnictwa w szkoleniu instruktorów we Włoszech, które nie tylko poszerzyło moje horyzonty, ale również otworzyło przed mną nowe możliwości w nauczaniu i praktyce stylizacji rzęs. Współpraca z agencją reklamową pozwoliła mi na zdobycie cennego doświadczenia w rozwoju osobistej marki i efektywnej reklamy.

Z dumą mogę powiedzieć, że przez te lata przeszkoliłam około 1000 kursantek, z których większość odniosła sukces w branży, zmieniając swoje życie i realizując marzenia. Moja praca jest dla mnie nie tylko zawodem, ale przede wszystkim misją – przekazywaniem wiedzy, inspiracją i wsparciem dla tych, którzy, podobnie jak ja kiedyś, poszukują swojego miejsca w świecie beauty.

W moim salonie stawiam na indywidualne podejście, najnowsze techniki oraz ciągły rozwój – zarówno mój, jak i moich klientek i kursantek. Zapraszam Cię do dołączenia do mojego świata pełnego piękna, gdzie razem możemy odkrywać, rozwijać i realizować Twoje pasje w stylizacji rzęs i brwi.