Ewelina Augustynowicz

Właścicielka marki oraz salonu

Jako założycielka marek The Stylist Lashes, Lash Designer Academy oraz Salonu The Stylist, od 2016 roku z sukcesem prowadzę szkolenia w zakresie przedłużania rzęs. Moja specjalizacja obejmuje techniki: VOLUME UP, 2:1 Siberian Real Mink, 1:1, Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara, LashLift.

Od 2018 roku instruktorka w zakresie Stylizacji brwi różnymi metodami: architektura, henna pudrowa, kolorystyka farbą do brwi, laminacja brwi. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach ze stylizacji rzęs i brwi, a także rozwoju marki osobistej.

Specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczeniu rzęs metodami: 

  • VOLUME UP
  • 2:1 Siberian Real Mink
  • 1:1
  • Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara
  • LashLift
Właścicielka marki oraz salonu The Stylist Ewelina Augustynowicz
Polecana instruktorka w zakresie przedłużania rzęs - Ewelina Augustynowicz

Certyfikaty i szkolenia

Instruktorka w zakresie przedłużania rzęs od 2016 roku

Posiadam certyfikaty z metod: 1:1, 2:1, lekkiej metody objętościowej 3-4D, metody objętościowej 4-10D oraz przedłużania rzęs dolnych, stylizacja i koloryzacja brwi różnymi metodami, regulacja włosków brwiowych. Przedłużanie rzęs jest moją ogromną pasją i sposobem na życie, dlatego poświęcam swojej pracy mnóstwo czasu i energii.

Przeprowadzając szkolenia swoją wiedzę i umiejętności przekazuje kursantkom z pełnym zaangażowaniem.

Jestem osobą wyjątkowo cierpliwą i wymagającą, w swojej pracy stawiam na perfekcjonizm. Moje szkolenia są nie tylko doskonałym wprowadzeniem w świat stylizacji rzęs i brwi ale również sposobem na doskonalenie i rozwijanie zdobytych wcześniej umiejętności.

Podpis

Wybrane opinie

Zostań profesjonalną kreatorką rzęs i brwi, poznaj najnowsze techniki i trendy w stylizacji oka!
Lash Designer Academy

Porady i aktualności

Witaj w naszym zakątku pełnym inspiracji i praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji i stylizacji rzęs i brwi! Jesteśmy tutaj, by podzielić się z Tobą najnowszymi trendami, tajemnicami piękna oraz sprawdzonymi poradami, które pomogą Ci osiągnąć perfekcyjny wygląd spojrzenia.