Brow Expert

Brow Expert

Zostań Specjalistką stylizacji brwi: Architektura & geometria, Henna pudrowa, Laminacja & farbka, Regulacja brwi woskiem.

Lash Designer Academy, ul. Grunwaldzka 12/2 59-800 Lubań

Cena szkolenia

Szkolenie indywidualne: 1 500 zł

Szkolenie grupowe: 1 200 zł

Szkolenie stylizacji brwi dla stylistek - Brow Expert

Opis szkolenia

Więcej informacji dotyczących szkolenia

Wyjątkowe szkolenie z zakresu stylizacji brwi różnymi metodami, na którym opanujesz sztukę tworzenia idealnych brwi. Szkolenie obejmuje wykonywanie architektury oraz geometrii, henny pudrowej, laminację z farbowaniem brwi plus regulacja woskiem i pęsetą . Szkolenie prowadzone jest na poziomie początkującym.

Trener zaprezentuje jak idealnie dobierać kształt brwi do twarzy i wykonać rysunek wstępny(architektura&geometria). W części praktycznej kursanci wykonają samodzielne zabiegi na modelkach.

Plan szkolenia:

Zostań specjalistą z zakresu stylizacji brwi i uzyskaj wiedzę dotyczącą architektury oraz geometrii; aplikacji henny pudrowej; laminacji i farbowania brwi z wykorzystaniem farbki; regulacja za pomocą wosku oraz pęsety.

I – W części teoretycznej szkoleniowiec wyjaśni zagadnienia z zakresu kosmetyki (budowa skóry, budowa włosa, cykl wzrostu włosa) oprawy oka oraz wymagań sanitarnych i higienicznych jakie powinno spełniać stanowisko pracy. Uczestnicy zapoznają się z przeciwwskazaniami do zabiegu (ankieta medyczna) jak również preparatami (informacje o składnikach produktów, próba uczuleniowa, mieszanie kolorów, czas koloryzacji, personalizacja koloru, oraz przechowywanie produktów) oraz akcesoria, wykorzystywanymi podczas stylizacji brwi. Zostaną omówione kwestie doboru konturu brwi do kształtu twarzy (kształty twarzy i kształt brwi), techniki perfekcyjnego rysunku (architektura oraz geometria plus czyste linie) prawidłowe zastosowanie pęsety, wosku.

II – Część praktyczna rozpocznie się zabiegiem pokazowym, który szkoleniowiec wykona na modelce, opisując dokładnie wszystkie jego etapy. Następnie uczestnicy przygotują stanowiska pracy i samodzielnie wykonają zabiegi na modelkach, postępując według instrukcji szkoleniowca. Nauczą się kontrolować sposób nakładania preparatów, dobierać czas ekspozycji oraz posługiwać się niezbędnymi akcesoriami.

W naszych szkoleniach stawiamy na praktykę i przyjazną atmosferę. Po szkoleniu kursant otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim oraz skrypt szkoleniowy. Specjalnie dla naszych absolwentów przygotowaliśmy profesjonalny program wsparcia poszkoleniowego z trenerem.

Szkolenie zawiera:

 • 4 godziny teorii
 • 5 godzin praktyk
 • Ćwiczenia pod okiem instruktora
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych
 • Certyfikat ukończenia szkolenia w języku polskim oraz angielskim.

Umów szkolenie

Jesteś zainteresowana tym szkoleniem? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub dane kontaktowe w celu umówienia terminu szkolenia.

Numer telefonu

+48 691 747 625

Cena szkolenia

Szkolenie indywidualne: 1 500 zł

Szkolenie grupowe: 1 200 zł

  Pozostałe szkolenia

  Sprawdź pozostałą ofertę szkoleń Lash Designer Academy

  W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie beauty, ciągłe doskonalenie umiejętności jest kluczem do sukcesu. Rozumiemy, że nawet najbardziej

  Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie Ekspert Lashes, które jest Twoim pierwszym krokiem do świata profesjonalnej stylizacji rzęs. W ciągu

  Odkryj przyszłość stylizacji rzęs dzięki naszemu unikalnemu szkoleniu, które koncentruje się na rewolucyjnej metodzie aplikacji gotowych kępek. Ta

  Shopping cart
  Start typing to see products you are looking for.
  The Stylist Lashes

  Jako założycielka marek The Stylist Lashes, Lash Designer Academy oraz Salonu The Stylist, od 2016 roku z sukcesem prowadzę szkolenia w zakresie przedłużania rzęs. 

  Lash Designer Academy

  Naucz Cię jak być profesjonalną stylistką rzęs i brwi! Sprawdź ofertę naszych specjalistycznych szkoleń.